Biesiada pod Żurawiami

Napisane przez  Poniedziałek, 09 luty 2015 14:50

Jakiś czas temu PRYM pisał o niepokoju jaki towarzyszy niektórym mieszkańcem naszego zacnego miasteczka. Ostatnio wyraził się on muzycznie, poprzez wspólne kolędowanie w Gospodzie pod Żurawiami, któremu towarzyszył Ryszard Szurgot i jego akordeon. W najbliższy piątek 13ego lutego znowu w Gospodzie pod Żurawiami muzyka na żywo i wspólne śpiewanie. Tym razem zabrzmi muzyka biesiadna, więc może i uda się sama biesiada. Będziecie?

 

Z całą pewnością to nie koniec muzycznych wydarzeń w Gospodzie pod Żurawiami. Mimo to chyba jeszcze nikt nie wie czego możemy spodziewać się następnym razem. Macie jakieś pomysły? A może sami muzykujecie i chcielibyście zaprezentować się na muzycznym wydarzeniu w Gospodzie pod Żurawiami? Piszcie w komentarzach.

Czytany 1398 razy Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 09 luty 2015 15:13

Komentarze   

0 #3 Biesiada 2015-02-13 18:50
Fajny klimacik, muzyka na żywo robi swoje!
Cytować
0 #2 Julia 2015-02-10 07:27
A może poezja śpiewana?
Cytować
+1 #1 Krzysiek 2015-02-09 19:55
Dziękujemy za to co już było (kolędowałem :) i za to co będzie. Na dalszą przyszłość poprosimy coś z rocka, reggae, punka, jazzu. Naszym wrogiem jest cisza! Niech Miłomłyn da głos!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Kultura Biesiada pod Żurawiami