X Festiwal Młodych Talentów 28 maja 2016 roku

Napisane przez  Wtorek, 26 kwiecień 2016 13:24

Po raz kolejny osoby, które lubią śpiewać będą mogły zaprezentować swój talent na scenie w Miłomłynie. Okazją do tego będzie 10 Festiwal Młodych Talentów, który przygotują Stowarzyszenie Mozaika i Miejsko-Gminny Dom Kultury w Miłomłynie. Jak co roku udział będą mogli wziąć zarówno uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 maja 2016 roku pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub adresem pocztowym: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ul. Nadleśna 1a 14-140 Miłomłyn.

 

Program imprezy:

• 14:00 uroczyste otwarcie festiwalu i imprezy integracyjnej z osobami niepełnosprawnymi,

• 14:10 konkurs „Śpiewać każdy może”  dla osób niepełnosprawnych i nie tylko,

• 15:10 występy uczestników Festiwalu Młodych Talentów z I grupy wiekowej-szkoły podstawowe,

• 15.15 konkurs plastyczny dla osób niepełnosprawnych,

• 16:30 występ ludowego zespołu „MOZAIKA” oraz niespodzianka,

• 16:45 przerwa na poczęstunek dla uczestników i gości (prezentacja stoisk wystawców), czas dla jurorów, ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród: w I grupie wiekowej i konkursów: ”Śpiewać każdy może” i plastycznym,

• 17:30 występy uczestników w II  kategorii wiekowej solistów, zespołów wokalnych, wokalno- instrumentalnych.

 20.00- wręczenie nagród zwycięzcom,

• 20:15-22:00 – dyskoteka

 

Poniżej możecie pobrać Kartę Zgłoszeniową.

Czytany 520 razy Ostatnio zmieniany Wtorek, 26 kwiecień 2016 14:08

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Kultura X Festiwal Młodych Talentów 28 maja 2016 roku