Motława - zespół o brzmieniu trójmiejskiej ulicy i wokalu z Miłomłyna

Napisane przez  Sobota, 30 lipiec 2016 09:05

Arek Królak grał i śpiewał w wielu zespołach. Te, które można jeszcze usłyszeć na youtube, to Stopklatka z ich najbardziej znanym numerem Sny nie całkiem prawdziwe. Jakiś czas po rozpadzie zespołu Arek został wokalistą morąskiego Amberstone. W pamięci utrwaliły się dwa mocne utwory Biel i Wracałem do Ciebie, ale dobrych utworów w ich wykonaniu można było usłyszeć wiele więcej. Był to świetnie zapowiadający się projekt. Zespół ciągle istnieje, ale kiedy Arek wyjechał na studia do Gdańska ich drogi się rozeszły.

 

W ostatnich latach Arka można było spotkać przede wszystkim na gdańskiej starówce. Grał na ulicy, poznawał tam ludzi i nowe brzmienia. Tak zrodził się zespół Motława, który dwa dni temu, 28 lipca 2016, opublikował w sieci swój debiutancki teledysk.

 

Teledysk można obejrzeć na youtube klikając TUTAJ.

 

Czytany 1307 razy Ostatnio zmieniany Sobota, 30 lipiec 2016 09:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Kultura Motława - zespół o brzmieniu trójmiejskiej ulicy i wokalu z Miłomłyna