Posiedzenie Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego

Kanał Elbląski - taka jest obowiązująca nazwa geograficzna kanału, który ponad 150 lat temu zaczęto ...

Stanisław Gorczyca Sekretarzem w Olsztynie

Po ostatnich wyborach parlamentarnych olsztyński sekretarz Mirosław Pampuch zdobył mandat poselski. ...

Senator RP Bogusława Orzechowska

Według nieoficjalnych wyników Pani Bogusława Orzechowska została senatorem. Zdobyła około 35% głosów...

Miłomłyn chce do sejmu i senatu

Za kilka godzin zapadnie cisza... cisza wyborcza. Kandydaci do sejmu i senatu pierwszy raz w Miłomły...

Róża Krześniak "jednynką" w Nowoczesnej.PL

Inicjatywa polityczna Ryszarda Petru według większości dotychczasowych sondaży uzyska przełożenie na...

Paweł Jaskółowski w wojewódzkich strukturach samorządu rolniczego

Napisane przez  Środa, 08 lipiec 2015 19:31
Paweł Jaskółowski Paweł Jaskółowski

Wszyscy rolnicy są jednocześnie członkami izb rolniczych. Wynika to z ustawy o Izbach Rolniczych z 1995 roku. Jest to instytucja samorządu gospodarczego reprezentująca interesy rolników, producentów rolnych, osób prowadzących gospodarstwa rolne.Co cztery lata w każdej z gmin w Polsce odbywają się wybory do rad powiatowych izb.  Ostatnie wybory odbyły się 31 maja bieżącego roku. W Miłomłynie płatnicy podatku rolnego mogli zagłosować tylko na dwóch kandydatów. Byli to Paweł Jaskółowski i Jan Kic. Obaj weszli w skład rady powiatowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej w powiecie ostródzkim. Na pierwszym posiedzeniu rady odbyły się kolejne wybory. Należało wybrać przewodniczącego i delegata na walne zgromadzenie członków. Przewodniczącą została po raz kolejny Zofia Stankiewicz, która nie miała kontrkandydatów. Kandydatów na delegata zgłoszono więcej. Zwyciężył Paweł Jaskółowski. Dziś, 8 lipca, odbyło się Walne Zgromadzenie Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej. Prezesem ponownie został wybrany Jan Heichel, Zofia Stankiewicz została członkiem zarządu, a Paweł Jaskółowski członkiem komisji budżetowej. Dziś zabrał głos w sprawie rolnictwa w programie Opinie emitowanym na żywo w TVP Olsztyn. Program można obejrzeć TUTAJ.

Czytany 857 razy Ostatnio zmieniany Czwartek, 28 kwiecień 2016 21:31

Komentarze   

0 #2 Jowisz 2015-07-29 19:21
No tak, zakłada TVP Olsztyn i sam siebie zaprasza do programu na żywo... Bravo "mieszkaniec", ale chyba " nie tędy droga"
Cytować
0 #1 mieszkaniec 2015-07-09 09:51
To trochę dziwne. Zakładać portal i promować siebie. Taka strona powinna być obiektywna. Krytykuje Pan wszystko a nie widzi Pan siebie, a wrecz przeciwnie promuje się Pan. Nie tędy droga
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Nasz Powiat Paweł Jaskółowski w wojewódzkich strukturach samorządu rolniczego