Posiedzenie Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego

Kanał Elbląski - taka jest obowiązująca nazwa geograficzna kanału, który ponad 150 lat temu zaczęto ...

Stanisław Gorczyca Sekretarzem w Olsztynie

Po ostatnich wyborach parlamentarnych olsztyński sekretarz Mirosław Pampuch zdobył mandat poselski. ...

Senator RP Bogusława Orzechowska

Według nieoficjalnych wyników Pani Bogusława Orzechowska została senatorem. Zdobyła około 35% głosów...

Miłomłyn chce do sejmu i senatu

Za kilka godzin zapadnie cisza... cisza wyborcza. Kandydaci do sejmu i senatu pierwszy raz w Miłomły...

Róża Krześniak "jednynką" w Nowoczesnej.PL

Inicjatywa polityczna Ryszarda Petru według większości dotychczasowych sondaży uzyska przełożenie na...

Stanisław Gorczyca Sekretarzem w Olsztynie

Napisane przez  Niedziela, 24 styczeń 2016 16:15
http://bip.olsztyn.eu/bip/dokument/317156/stanislaw_gorczyca_sekretarz_miasta/ http://bip.olsztyn.eu/bip/dokument/317156/stanislaw_gorczyca_sekretarz_miasta/

Po ostatnich wyborach parlamentarnych olsztyński sekretarz Mirosław Pampuch zdobył mandat poselski. W związku z tym, na początku grudnia w Olsztyńskim ratuszu ogłoszono nabór na stanowisko sekretarza. Zgłosiło się czterech kandydatów, a wśród nich był Stanisław Gorczyca. Jedna z kandydatur została odrzucona ze względów formalnych. Inna osoba nie zgłosiła się na rozmowę kwalifikacyjną wobec czego były senator miał tylko jednego kontrkandydata. Komisja konkursowa wybrała na stanowisko sekretarza Stanisława Gorczycę, który pracę w Olsztyńskim ratuszu rozpoczął 11 stycznia.

 

Wymagania wobec kandydatów określa stosowna ustawa. Stanisław Gorczyca zdobył potrzebne doświadczenie jeszcze jako wójt Miłomłyna. Istotnym wymaganiem wobec sekretarza jest brak przynależności partyjnej. Wynika z tego, że Stanisław Gorczyca opuścił formalnie Platformę Obywatelską do której należał od 2001 roku.

Czytany 598 razy Ostatnio zmieniany Niedziela, 24 styczeń 2016 16:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Nasz Powiat Stanisław Gorczyca Sekretarzem w Olsztynie