Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miłomłynie

W najbliższą sobotę 10 grudnia 2016 roku na rynku w Miłomłynie będziemy mogli wziąć udział w kiermas...

Nawałnica w Miłomłynie łamała drzewa i niszczyła budynki

Wystarczyło 10 minut by nawałnica, która przeszła przez Miłomłyn wyrządziła dziesiątki szkód. Deszcz...

Stowarzyszenia z Miłomłyna sięgają po duże pieniądze!

Kiedy spotyka się grupa ludzi, która ma wspólne cele i chce je realizować, zawsze wyjdzie z tego coś...

Oceń samorządowców z Gminy Miłomłyn!

  Gazeta Ostródzka postanowiła zorganizować plebiscyt na Najlepszego Samorządowca Powiatu Ostró...

Danuta Marciniak o planach uzdrowiskowych gminy w TVP 3 Olsztyn

Danuta Marciniak z Urzędu Miasta i Gminy Miłomłyn, była gościem programu poranek w TVP3 Olsztyn w dn...

Wypadek na drodze do Liwy

Napisane przez  Sobota, 09 styczeń 2016 09:29
Wypadek na drodze do Liwy zdjęcie pochodzi z: https://www.facebook.com/870895756291395/photos/pcb.931989416848695/931985260182444/?type=3&theater

Wczoraj, 8 stycznia, po kilkudniowym okresie mrozów przyszedł również śnieg, który w znaczący sposób pogorszył warunki na drogach, a to przełożyło się na zwiększenie liczby kolizji. Nasza gmina niestety nie była wyjątkiem. Po godzinie piętnastej kierowca osobowo-dostawczego Citroena stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Sytuacje miała miejsce na drodze powiatowej prowadzącej do Liwy. Na miejsce wypadku została zadysponowana jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Miłomłyna, która wydobyła kierowcę rozbitego Citroena. Następnie nasi strażacy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i przekazali Państwowemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

 

Do kierowców apelujemy o ostrożną jazdę, a do zarządców dróg o ich poprawne utrzymanie w zimowe dni oraz wycinkę drzew rosnących w skrajni. Na ten ostatni aspekt wielokrotnie zwracał uwagę Krzysztof Hołowczyc. W kwietniu ubiegłego roku na jego facebooku pojawiły się następujące słowa: "Ile ludzi musi jeszcze zginąć, żebyśmy wreszcie zrozumieli, że drzewa nie mogą rosnąć przy drodze! Rocznie w Polsce w zdarzeniach z drzewami ginie kilkaset osób! Wyobraźcie sobie jaki to bezmiar tragedii dla ich najbliższych..." Na szczęście, tym razem nie był to wypadek śmiertelny.

 

 

 

źródło: https://www.facebook.com/OSP-Mi%C5%82om%C5%82yn-870895756291395/

Czytany 923 razy Ostatnio zmieniany Sobota, 09 styczeń 2016 10:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Nasze Miasto Wypadek na drodze do Liwy