Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miłomłynie

W najbliższą sobotę 10 grudnia 2016 roku na rynku w Miłomłynie będziemy mogli wziąć udział w kiermas...

Nawałnica w Miłomłynie łamała drzewa i niszczyła budynki

Wystarczyło 10 minut by nawałnica, która przeszła przez Miłomłyn wyrządziła dziesiątki szkód. Deszcz...

Stowarzyszenia z Miłomłyna sięgają po duże pieniądze!

Kiedy spotyka się grupa ludzi, która ma wspólne cele i chce je realizować, zawsze wyjdzie z tego coś...

Oceń samorządowców z Gminy Miłomłyn!

  Gazeta Ostródzka postanowiła zorganizować plebiscyt na Najlepszego Samorządowca Powiatu Ostró...

Danuta Marciniak o planach uzdrowiskowych gminy w TVP 3 Olsztyn

Danuta Marciniak z Urzędu Miasta i Gminy Miłomłyn, była gościem programu poranek w TVP3 Olsztyn w dn...

Nawałnica w Miłomłynie łamała drzewa i niszczyła budynki

Napisane przez  Piątek, 17 czerwiec 2016 12:14

Wystarczyło 10 minut by nawałnica, która przeszła przez Miłomłyn wyrządziła dziesiątki szkód. Deszcz i wiatr, a efektem połamane drzewa, zamknięte drogi, uszkodzone budynki, ogrodzenia i samochody. Nie mamy jeszcze pełnych informacji jak dużo szkód wystąpiło na terenie naszej gminy. Mieszkańcy Miłomłyna chyba nie pamiętają tak silnej nawałnicy. Jedno z drzew przewróciło się na budynek Tęczy Miłomłyn, ale na pierwszy rzut oka nie widać by dokonało dużych zniszczeń. Więcej zdjęć na naszym  facebooku.

 

Czytany 1804 razy Ostatnio zmieniany Piątek, 17 czerwiec 2016 20:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Nasze Miasto Nawałnica w Miłomłynie łamała drzewa i niszczyła budynki