Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miłomłynie

W najbliższą sobotę 10 grudnia 2016 roku na rynku w Miłomłynie będziemy mogli wziąć udział w kiermas...

Nawałnica w Miłomłynie łamała drzewa i niszczyła budynki

Wystarczyło 10 minut by nawałnica, która przeszła przez Miłomłyn wyrządziła dziesiątki szkód. Deszcz...

Stowarzyszenia z Miłomłyna sięgają po duże pieniądze!

Kiedy spotyka się grupa ludzi, która ma wspólne cele i chce je realizować, zawsze wyjdzie z tego coś...

Oceń samorządowców z Gminy Miłomłyn!

  Gazeta Ostródzka postanowiła zorganizować plebiscyt na Najlepszego Samorządowca Powiatu Ostró...

Danuta Marciniak o planach uzdrowiskowych gminy w TVP 3 Olsztyn

Danuta Marciniak z Urzędu Miasta i Gminy Miłomłyn, była gościem programu poranek w TVP3 Olsztyn w dn...

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miłomłynie

Napisane przez  Środa, 07 grudzień 2016 21:27

W najbliższą sobotę 10 grudnia 2016 roku na rynku w Miłomłynie będziemy mogli wziąć udział w kiermaszu bożonarodzeniowym. Wystawców będziemy mogli spotkać tam pomiędzy godziną 11:00, a 15:00. W zamyśle pomysłodawców kiermasz ma być inicjatywą promującą ekonomię społeczną w Gminie Miłomłyn. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Ostródzie, a organizatorem jest partnerstwo na rzecz rozwoju Gminy Miłomłyn w skład którego weszły:

 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Mozaika"

Stowarzyszenie na Rzecz Przyszłości Miłomłyna

Stowarzyszenie "Razem dla Innych"

Stowarzyszenie "Liksajny Jutra"

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Majdany Wielkie i Okolic

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Miłomłynie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miłomłynie

Miasto i Gmina Miłomłyn

 

Wśród wystawców znajdziemy również lokalnych artystów, rzemieślników, twórców ludowych i innych krzewiących, promujących i kultywujących lokalną tradycję i zwyczaje. W programie zapowiedziano wiele atrakcji do których niewątpliwie należą warsztaty tworzenie ozdób świątecznych czy spotkanie z Mikołajem. Ta ciekawa inicjatywa oparta na szerokim partnerstwie może sporo wnieść do kulturowego życia naszego miasteczka.

Czytany 728 razy Ostatnio zmieniany Środa, 07 grudzień 2016 21:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Nasze Miasto Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miłomłynie