Szczery uśmiech chłopców z Tęczy Miłomłyn

Napisane przez  Poniedziałek, 23 marzec 2015 17:35

Dzisiaj na boisku Orlik w Miłomłynie wiele chłopięcych twarzy rozjaśnił szczery uśmiech. Stało się tak za sprawą Jacka Portalskiego-prezesa firmy Eurotrailer i Wiesława Liska-dobrze znanego mieszkańcom Miłomłyna przedsiębiorcy, radnego i społecznika. Panowie wręczyli dziś młodzikom Tęczy Miłomłyn 20 kompletów markowych dresów. Chłopcy już od jakiegoś czasu wiedzieli, że dostaną stroje i niecierpliwie dopytywali się, kiedy to nastąpi. Dziś słowo dane przez naszych dobroczyńców wypełniło się. Poza strojami była jeszcze jedna niespodzianka. Okręgowy Związek Piłki Nożnej przekazał naszej młodej drużynie piłki doceniając starania i wyniki chłopców. Spytaliśmy Wiesława Liska, czy dalej będzie wspierał naszych chłopców. Oczywiście, że będę im pomagał. To bardzo budujące patrzeć jak chłopcy się cieszą i jak motywuje ich to do dalszych wspólnych ćwiczeń.

Czytany 832 razy Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 23 marzec 2015 18:04

Komentarze   

0 #3 Administrator 2015-03-24 21:57
Pomimo, że zdjęcie nie odzwierciedla w pełni radości jaką można było zobaczyć na Orliku jest całkiem dobre. Prawie każdy ma aparat w telefonie. Spróbujcie czasem być fotoreporterami i prześlijcie nam zdjęcia z komentarzem. Wszyscy na tym zyskamy.
Cytować
0 #2 Krzysiek 2015-03-24 09:18
Uśmiecha się plecami???
Cytować
0 #1 cypis 2015-03-23 20:44
Wrescie coś dla młodzieży A nie tylko dla seniorów z tęczy a przepraszam to nie tęcza tylko sokół Ostróda
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Sport Szczery uśmiech chłopców z Tęczy Miłomłyn