Majówka zapowiada się na sportowo

Napisane przez  Niedziela, 26 kwiecień 2015 20:01
Wręczenie nagród w trakcie I Biegowej Majówki w 2014 roku. Wręczenie nagród w trakcie I Biegowej Majówki w 2014 roku.

Już po raz drugi będziemy podczas majówki mieli okazję wspólnie spędzić czas na sportowo. W najbliższy piątek czyli 1 maja odbędzie się II Biegowa Majówka z Marszem Nordic Walking na dystansie 5 km.  Jak podkreśla organizator – Franciszek Brzozowski - Impreza ma specyficzny charakter, po biegu odbywa się ognisko, klimat jest bardzo towarzyski i celem głównym nie jest rywalizacja, a wspólnie spędzony czas – na sportowo. Imprezę wspiera Hotel Miłomłyn Zdrój i Zakład Wędliniarski Flis-Pol.

 

Jak wziąć udział w imprezie?

 

Zapisy odbędą się w dniu imprezy od godziny 11:45 do 12:35 na placu przy Hotelu Miłomłyn Zdrój. Organizator udostępnił również internetowy formularz zgłoszeniowy, który zawiera regulamin. Można znaleźć go TUTAJ

 

A co dla fanów futbolu?

 

Biegowa Majówka, to niejedyne wydarzenie sportowe, które odbędzie się w Miłomłynie 1 maja. Tęcza Miłomłyn podejmie na swoim boisku drużynę Grunwald Gierzwałd. Mecz odbędzie się o godzinie 14:00, więc najszybsi biegacze z Biegowej Majówki, mogą biec prosto na stadion jeżeli są fanami piłki nożnej. Warto przypomnieć, że jak zawsze w przerwie meczu odbędzie się losowanie nagród. Szansę na wygraną będzie miał każdy kto zachowa swój bilet wstępu na mecz.

Czytany 785 razy Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 kwiecień 2015 20:26

Komentarze   

0 #3 Han Solo 2015-04-27 17:12
Miasto z tego co wiem, to nic nie przewidziało. Te imprezy nie sa organizowane przez miasto
Cytować
0 #2 janoity 2015-04-27 06:40
Mruty, po co imprezy w mieście? Lepiej pojechać na majówkę :)
Cytować
0 #1 mruty 2015-04-27 06:22
I co? JUŻ? Więcej imprez miasto Miłomłyn nie przewidziało? Żal !!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Sport Majówka zapowiada się na sportowo