VII Europejski Tydzień Sportu również w Miłomłynie

Napisane przez  Środa, 27 maj 2015 20:42

VII Europejski Tygodzień Sportu rozpoczął się 26 maja i potrwa do 1 czerwca. Przez ten okres wszyscy chętni będą mogli skorzystać z wielu sportowych atrakcji. Poniżej artykułu zamieszczamy kalendarz imprez z kontaktem do poszczególnych organizatorów w formacie PDF. Aby wziąć udział w którymś z wydarzeń należy zgłosić swój udział organizatorowi danego wydarzenia. Zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej 1 dzień przed planowaną imprezą.

 

Będą nagrody...

Dla osób , które będą uczestniczyły przynajmniej w trzech imprezach terenowych na terenie gminy typu : cross, rajd pieszy, rajd rowerowy, wycieczka piesza, przewidziane są nagrody min. wejściówki na basen w Hotelu Miłomłyn , artykuły sportowe i szkolne , które w wyniku losowania zostaną przyznane  po 2 czerwca 2015 roku.

Czytany 588 razy Ostatnio zmieniany Środa, 27 maj 2015 21:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Sport VII Europejski Tydzień Sportu również w Miłomłynie