Król Artur

Napisane przez  Sobota, 30 lipiec 2016 09:47

Ten artykuł nie będzie o legendarnym królu, rycerzach i czarach. Choć odrobinę magii możemy znalęźć w każdej historii, więc spróbujmy i w tej.

 

Artur nie urodził się w Miłomłynie, ale przeprowadził się tu jeszcze jako uczeń szkoły podstawowej. Zawsze był dobrym, wytrzymałym sportowcem z sercem do walki, ale w pewnym momencie zrezygnował ze sportu, a więcej czasu poświęcił zabawie. Niestety małe miejscowości nie dają tak szerokich możliwości do rozwoju pasji jak duże miasta. Artur zawsze miał twarde pięści i twardą głowę, czasem musiał wykorzystać to na ulicy, a czasem po prostu w życiu.

 

Mając dwadzieścia kilka lat postanowił poszukać szansy dla siebie w emigracji do Anglii. Tam z przyzwoicie płatną pracą nie było problemu, nie było też problemu z tym by powrócić do dawnych pasji. Sport, ale tym razem w klatce. Na początku było ciężko, jeden klub i kilka walk, mimo wygranych był niedosyt. Przyszedł czas na zmiany, nowy klub AVT Mixed Martial Arts Yorkshire przygotował go do walki, którą odbył kilka tygodni temu w zawodach CSFC. Walkę można i warto obejrzeć na youtube TUTAJ.

 

Artur Piątek ma teraz 30 lat, walczy bo lubi, jeszcze jako amator i to pewnie późno by zaczynać w zawodstwie, ale czemu nie spróbować. Może jak król Artur, warto sięgnąć po miecz zaklęty w kamieniu. W przypadku Artura pewnie tak będzie, a z pewnością zobowiązuje do tego jego pseudonim.

 

Czytany 1551 razy Ostatnio zmieniany Sobota, 30 lipiec 2016 10:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...