Notice: Use of undefined constant years - assumed 'years' in /home/cioolsky/public_html/components/com_improvemycity/helpers/improvemycity.php on line 81

#3. Uszkodzony chodnik Otwarte

Pasłęcka, 14-140 Miłomłyn, Poland
Problem Zgłoszony 3 lat temu
2 glosów
Raportuj problemy oraz glosuj za ich rozwiazaniem...
Aplikacja umożliwia mieszkańcom zgłaszania problemów lokalnych, takich jak nie wywiezione śmieci, spalone oświetlenia, połamane płytki na chodnikach, nielegalne tablice reklamowe, dziury w drogach itp. Przedstawione zagadnienia są wyświetlane na mapie.

Użytkownicy mogą dodawać zdjęcia i komentarze. Ponadto mogą sugerować rozwiązania dla poprawy otoczenia ich dzielnicy. Aplikacja informuje obywateli o postępach złożonego przez nich problemu..

O nas

Portal Miłomłyn24.pl - pozytywna strona miasta powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi osób dla których Miłomłyn jest wyjątkowo ważnym miejscem. Portal jest niezależny i w zamyśle ma być budowany przez wszystkich mieszkańców miasta i gminy Miłomłyn. Jeżeli dzieje się wokół was coś ciekawego albo niepokojącego zróbcie zdjęcie, napiszcie artykuł i prześlijcie na nasz adres e-mail: redakcja@milomlyn24.pl Każdy problem jest ważny i to od was zależy czy zostanie zauważony i rozwiązany. Zachęcamy do ustawienia strony Milomlyn24.pl jako strony startowej w waszych przeglądarkach ponieważ: "Nic o nas bez nas!"

Goraca Linia

...
Jesteś tutaj: Strona Główna Problemy Mieszkańców